Vapinal inhalátor Vincentky - N01

Vapinal inhalátor Vincentky - N01
Cena bez DPH:
2 434 Kč
Sazba DPH:
15%
Cena vč. DPH:
2 799 Kč

Specifikace

Stav: Nový
Délka záruky: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem

Vapinal inhalátor Vincentky - Nová

      
- Inhalátor Vincentky VAPINAL vybavený tepelnou deskou určený k teplé inhalaci minerálních vod, např. Vincentky. Inhalátor vytváží teplou páru obohacenou minerály, jejichž inhalace vede k podpoření a urychlení léčby nachlazení a rýmy.

- Teplá inhalace je inhalace mezi 38 až 42 stupni, která vede k prokrvení sliznice a zvýšené produkci sekretu. Využívá se při léčbě rýmy z nachlazení. Inhalátor má zabudované bezpečnostní prvky: dvojitou tepelnou ochranu a bezpečnostní ventil při překročení tlaku 2 barů. Vynikajicí technické parametry, výborná kvalita a spolehlivost provozu.

Technické vlastnosti:
- Tepelný inhalátor (nebulizér) pro inhalaci minerálních vod (např. Vincentky)
- Kapacita ohřívače: 800 ml inhalační tekutiny
- Bezpečnost: bezpečnostní ventil a dvojitý thermostat
- Doba ohřevu 12-15 min.
- Pracovní cyklus: 12-15 min (pro 1000 ml Vincentky)
- Pracovní teplota: 38-42°C
- Rozměry: 250x280x240 cm
- Hmotnost: 1,5 kg
- Materiál: krytí : ABS plast, nádržka boileru: nerezová

- Aerosolová terapie spočívá v nebulizaci tj. tvorbě mlžiny - velmi malých částic tekutiny, které jsou vdechovány na mukosu sliznice dýchacích cest, kde obnovují správný stupeň vlhkosti a dopravují medikament. Umožňuje snížit frekvenci záchvatů zejména bronchiálního astmatu. Nový pohled je dnes i na léčbu počínajícího akutního astmatického záchvatu, kdy je základním krokem inhalační léčba léků nazývaných tzv. uvolňovače (betamimetika, anticholinergika, teofyliny, kortikostetoroidy). Podobně bronchitis, CHOCHBP, st.p. tracheostomii, tracheitis, laryngitis, pharyngitis, sinusitis, rhinitis….

- Inhalační roztoky typu Vincentky, Solutanu, Mucosolvanu může pacient používat samostatně. U speciálních léků - viz výše akutní astma bronchiále - nutno postupovat dle rady lékaře, který předepíše příslušné léčivo i samotné léčebné procedury. Vhodné je inhalovat pomalu po úplném nádechu (inhalační fáze), na několik sekund zadržet dech (není podmínkou) (apnoická fáze), poté úplně vydechnout (exhalační fáze).

Použití Vincentky:
Vincentka svým obsahem a vyvážeností minerálních solí a prvků umožňuje rozpouštění hlenů v dýchacích cestách, žaludku a střevech. Vincentka je doporučována k pitným a inhalačním kúrám při onemocnění cest dýchacích, hlasivek, při chorobách látkové výměny, vředové choroby žaludku, dvanácterníku a jejich pooperačních stavech, vleklých zduření jater, diabetes melitus, chronická pancreatitis.

Vincentka pomáhá regenerovat vnitřní prostředí člověka po velkých ztrátách potu, ke kterým dochází při těžké fyzické práci, sportu, pobytu v horkém prostředí a horečnatých onemocněních.

 

Možnost osobního vyzvednutí v kanceláři Rájspani.cz v Brně


Upozornění : obrázek produktu je pouze ilustrativní.

               Více informací na: tel +420 728 48 96 96 nebo mail info@rajspani.cz