Obchodní podmínky1. Provozovatel


Název:
Lukáš Paufošima - Rájspani.cz
Sídlo/bydliště: Čejkovická 4093/13, 628 00 Brno
IČ: 76298442    DIČ: CZ8805194233
Telefon: +420 728 48 96 96               Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Zapsaná: v živnostenském rejstříku vedeném na magistrátu města Brna od 30.04.2008.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript
 
Ceny zboží:
Provozovatel je plátcem DPH, všechny ceny jsou také uváděny včetně DPH. Veškeré výrobky nabízené prostřednictvím obchodu jsou standardní kvality a vztahuje se na ně plná záruka dle platných zákonných předpisů a podle záručních podmínek výrobce.
 
Platby:

•    hotově: při osobním odběru v Brně
•    na dobírku:(hotově při převzetí zboží)
•    předem na účet:(převodem na účet)

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 

• Osobní odběr Brno: ZDARMA  

• FOFR přeprava : Matrace pěnové - Dobírka  159,- Kč
• Česká pošta : Lůžkoviny - Dobírka  159,- Kč
• Česká pošta : Doplňky k roštům - Platba předem na účet 149,- Kč
• Česká pošta : Polohovací a rehabilitační pomůcky - Dobírka 149,- Kč
• FOFR přeprava : Rošty 1 ks - Dobírka 249,- Kč
• FOFR přeprava : Noční stolky - Dobírka 199,- Kč
• FOFR přeprava : Rošty 2-3 ks - Dobírka 349,- Kč
• FOFR přeprava : Postele z masivu - Dobírka 449,- Kč
• FOFR přeprava : Prodej zdravotnických pomůcek - 199,- Kč
• Rajspani.cz přeprava : Elektrické lůžko polohovací - Brno a do 10 km - 499,- Kč
• Rajspani.cz přeprava : Elektrické lůžko polohovací - Celá ČR - 999,- Kč

 

 
Záruka na zboží:
Na všechno zboží je záruka 24 měsíců (pokud není uvedeno jinak), nevztahuje se na opotřebení běžným užíváním výrobků. Záruka se řídí a je v souladu s platnou legislativou. Reklamace je podmíněna prokázáním nákupu reklamovaného zboží v obchodě, důkazem o nákupu je daňový doklad (může být i v elektronické podobě, byl-li takto zaslán zákazníkovi provozovatelem obchodu).
Možnost vrácení zboží, zrušení objednávky:
Pokud si přeje zákazník objednávku zrušit, musí ihned informovat provozovatele obchodu (emailem nebo telefonicky). Pokud nebylo ještě zboží vyexpedováno, je objednávka provozovatelem stornována bezplatně.
Zákazník má právo již odeslané či jím přijaté zboží vrátit do 14 dnů od jeho převzetí bez udání důvodu v neporušeném stavu a obalu na vlastní náklady - má tedy právo odstoupit od uzavřené kupní smlouvy bez udání důvodů. Pokud bylo zboží používáno zákaznikem, zaniká dle občanského zákoniku možnost zakoupené zboží vrátit ve 14 denni lhůtě.
Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ..

Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14 denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu, bankovní spojení.

Zákazník nese náklady spojené s vrácením zakoupeného zboží v případě vrácení do 14 dnů.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to bankovním převodem na účet kupujícího.

Zákazník má právo již odeslané či jím přijaté zboží vrátit do 14 dnů od jeho převzetí bez udání důvodu v neporušeném stavu a obalu na vlastní náklady - má tedy právo odstoupit od uzavřené kupní smlouvy bez udání důvodů. Pokud bylo zboží používáno zákaznikem, zaniká dle občanského zákoniku možnost zakoupené zboží vrátit ve 14 denni lhůtě.
Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ..
Při objednání zboží na míru  / ATYP   se kupující zavazuje zboží zaplatit a odebrat bez výhrad. Zrušit objednávku na výrobky na míru  / ATYP lze pouze do 24h od odeslání objednávky. Výrobky na míru jsou přesně podle potřeb konkrétního zákazníka a proto nejsou prodejné jinému zákazníku.
Z tohoto důvodu NELZE VÝROBKY NA MÍRU / ATYP  VRÁTIT !!


Skutečně vynaložené náklady jsou součtem administrativních nákladů na zpracování a vyřízení objednávky, expedici, balení, obalové materiály, dopravné. Provozovatel má právo tyto náklady požadovat i v případě, že zákazník zásilku nepřevezme od doručovatele nebo objednávku zruší až po jejím odeslání.
 
Ochrana osobních údajů

 

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.
Osobní údaje.

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.
Údaje o Vaší činnosti.

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.
Shrnutí.

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.
Váš souhlas.

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

Pokud jste si v minulosti u nás registroval svůj účet obsahující Vaše osobní údaje, a to pro účely jednodušší správy Vašich nákupů a souvisejících věrnostních výhod.

Vzhledem k nové právní úpravě účinné od 25. května 2018 Vás žádáme o udělení nového souhlasu se zpracováním Vašich osobních údajů, abychom mohli nadále zpracovávat Vaše osobní údaje a tím pádem poskytovat služby spojené s Vaším registrovaným účtem a zachovat Vaše věrnostní výhody.

Tímto udělujete svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem vedení Vašeho registrovaného účtu, správy Vašich nákupů a k marketingovým účelům (tj. zejména zasílání marketingových newsletterů elektronickou formou) správci Lukáši Paufošimovi, IČO 76298442, se sídlem  Čejkovická 4093/13, 628 00, Brno - Židenice, a to ke zpracování těchto osobních údajů: jméno a příjmení, adresa, e-mailová adresa, telefonický kontakt, informace o nákupech; u fyzické osoby podnikající dále obchodní firma, IČO, DIČ a sídlo.

Uzavření jakékoliv budoucí smlouvy týkající se námi nabízeného zboží není podmíněno udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů. Máte právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování osobních údajů, právo vznést námitku proti zpracování, právo na přenositelnost údajů. Chcete-li toto své právo využít, můžete nás se svou stížností, námitkou nebo žádostí o informace ohledně zpracování osobních údajů kdykoliv kontaktovat. Souhlas je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat. Tento souhlas se uděluje na dobu 10 let.

Tento souhlas udělujete ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).Autorská práva:
Veškeré informace zveřejněné v obchodě jsou chráněny autorským zákonem. Žádná jejich část nesmí být kopírována ani zpřístupněna jiným osobám bez předchozího písemného souhlasu provozovatele. Při porušení autorských práv bude provozovatel obchodu požadovat kromě sjednání okamžité nápravy také náhradu způsobené škody.

Všechny nabízené produkty jsou v souladu s českými a evropskými normami a předpisy.

Provozovatel si vyhrazuje právo na případnou změnu či doplnění obchodních podmínek.
Tyto obchodní podmínky jsou v platnosti od 22.12. 2014.