Polštáře a přikrývky

Polštáře a přikrývky

- Omyvatelné nepropustné polštáře
- Omyvatelné nepropustné přikrývky
- Francouzské přikrývky

Kvalitu spánku velmi výrazně ovlivňují použité polštáře a přikrývky. Správně vybraný polštář uvolňuje krční páteř, snižuje napětí šíjových a ramenních svalů a pomáhá předcházet bolestem hlavy, krku a zad. Dětem napomáhá ve zdravém vývoji páteře.

Máte-li již se zády a s krční páteří potíže, doporučujeme některý z nabízených zdravotních anatomických polštářů, který vám zajistí správnou polohu při spánku a pomůže potížím s bolestmi zad a krku předcházet.

Při výběru přikrývek je dobré zohlednit jejich plánované použití. Jiné přikrývky jsou vhodné pro zimní a jiné pro letní období. Pro chladnější období jsou vhodné teplé přikrývky, které zajistí tepelnou pohodu i v chladnějších prostorech. Pro teplejší období roku jsou ideální tenčí přikrývky, které poskytují především pocit svěžesti, a to především díky své vzdušnosti a prodyšnosti.

Přikrývky pro alergiky je třeba vybírat tak, aby byly vyrobeny z alergicky neutrálních materiálů, a aby byly pratelné při vysokých teplotách, které spolehlivě zahubí všechny mikroorganismy.

               Více informací na: tel +420 728 48 96 96 nebo mail info@rajspani.cz